Hotel Malý pivovar


Hotel Malý Pivovar - České Budějovice

Hotel Malý Pivovar - Ubytování

Hotel Malý Pivovar - Ubytování

Hotel Malý Pivovar - Konference a školení

Hotel Malý Pivovar - Restaurace u Královské Pečeti

Hotel Malý Pivovar - Restaurace

Hotel Malý Pivovar - Hotelové Služby

Ceník pronájmu salonkuCeník pronájmu vybavení

Kongresový salónek U Haška

Využijte možnosti firemního setkání v hotelu Malý pivovar.

Hotel Malý pivovar si Vám dovoluje nabídnout možnost využití stylových prostor , které jsou díky svým dispozicím jako stvořené pro uspořádání takové mimořádné události, jakým Vaše firemní setkání bezesporu je.

Zkušenosti našich zaměstnanců s incentivní, kongresovou turistikou a bohatá nabídka našich specialit dozajista naplní Vaše představy a splní Vaše očekávání. Zajišťujeme kompletní firemní akce, kongresy, konference, oslavy výročí vzniku firmy, prezentace a propagace výrobků a služeb, tiskové konference, vánoční a novoroční setkání, zaměstnanecké párty a párty u příležitosti setkání s Vašimi obchodními partnery.

Kromě prostor, které jsou Vám k dispozici v hotelu Malý pivovar, se dlouhodobě zabýváme organizací cateringových akcí, promo akcí, konferenčního servisu a zajišťováním rodinných oslav přímo u Vás. Jsme připraveni naslouchat a vyhovět právě Vašim přáním a požadavkům. Na základě Vaší poptávky jsme schopni vytvořit program přímo pro Vás, včetně zajištění doprovodných akcí, počínaje zajištěním prohlídky pivovaru Budějovický Budvar.

Fotogalerie

Hotel MALÝ PIVOVAR v Českých Budějovicích hodnocení